مدیریت کسب و کار

دانش بنیان

aboutUs
aboutUs
aboutUs

شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین که شرکتی دانش بنیان است همگام با تکنولوژی روز دنیا در حوزه فناوری اطلاعات و در راستای توسعه و خلق ابزارهای توانمند مدیریتی، پس از سالها تحقیق و مطالعه،در سال 1386 اولین و جامع ترین سیستم مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) را مطابق با نیازهای بومی به ثبت رسانید. این شرکت با تدوین راهکارهای یکپارچه و با بهبود فرایندها در جهت کاهش چشمگیر هزینه ها، افرایش بهره وری، پویایی و تسریع امور، اقدام به ارائه محصولات و خدمات ارزشمندی در سازمان هایی نظیر وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور،ایران خودرو، شهرداری هاو ده ها سازمان دیگر نموده است و در حوزه دولتی امروز به عنوان بخشی از دولت الکترونیک شناخته می شود. لازم به ذکر است اجزای این راهکار با بهره گیری از سالها تجربه و پژوهش در زمینه BPMS و با استفاده از متخصصان و کارشناسان خبره داخلی در امر مشاوره، تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی سیستم های اداری و صنعتی، تولید و توسعه داده شده است. از این رو پشتیبانی و سفارشی سازی این نرم افزار به بهترین شیوه و در زمان بسیار کوتاه قابل اجرا خواهد بود.

شرکت دانش رایان آروین با بیش از 50 نفر نیروی انسانی متخصص در زمینه های مختلف، همراه توانمندی برای بسیاری از مدیران برجسته کشور در سازمان های مختلف توانسته اند به جایگاه ویژه ای در سازمان خود دست یابند. این شرکت در امر پشتیبانی و خدمات پس از فروش یک گام فراتر از نیازهای مشتریان خود نهاده است تا بتواند در سطحی بسیار متفاوت و در خور ایشان خدمات خود را ارائه دهد.
شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین دارای گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی از شوراسی عالی انفورماتیک می باشد.

درباره شرکت و فعالیت های شرکت در زمینه تولید نرم افزار

شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین پس از سال ها تحقیق. و پژوهش در سال 1386 اولین سامانه مدیریت فرایند کسب و کار

معرفی شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین

. (BPMS) کاملا ایرانی را در شورای عالی انفورماتیک ایران به ثبت رسانید. امروز پس از گذشت یک دهه تلاش بی وقفه و ارتقاء مستمر این سیستم، شاهد محصولی با سطح کیفی بسیار بالا و در حد محصولات مطرح جهانی می‌باشیم که حاصل نبوغ و پشتکار دانشمندان این مرز و بوم می باشد. این شرکت علاوه بر سامانه BPMS، محصولات و خدمات ارزشمندی را مبتنی بر BPMS در سازمان‌هایی نظیر: وزارت نفت، شرکت ملی گازایران، سازمان بورس و اوراق بهادار، کیان خودرو نوین، آستان مقدس قم و سازمانهای دیگری ارائه نموده است که موفقیت این تکنولوژی در این سازمان‌ها ، تضمینی بر کارایی آن می باشد. آشنایی با سیستم مدیریت.
فرایند کسب و کارBPMS
سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار، راهکاری پویا برای پیاده سازی، توسعه و بهبود فرایندهای یک سازمان به. صورت یکپارچه می باشد. با پیدایش این راهکار توانمندی های نا محدود آن در مدت زمانی بسیار کوتاه، در سراسر دنیا سازمان‌ها و شرکتهای بزرگی همچون اکسون موبیل، آی‌بی‌ام، جنرال موتور، تویوتا، ارگان‌های دولتی.صنایع مادر. شرکتهای صنعتی. بازرگانی و خدماتی کوچک و بزرگ. این راهکار را جایگزین روش های سنتی نموده اند. راهکار BPMS تلفیقی از فناوری‎های مدرنIT و تئوری‎های مدیریتی است که در حال حاظر به عنوان بهترین راهکار در جهت دستیابی به سازمان الکترونیک و کاملا یکپارچه شناخته می شود. با بهره گیری از BPMS می‌توان با استفاده از حداقل دانش فنی، اقدام به پیاده‌سازی، توسعه و یکپارچه سازی سیستم‌های نرم افزاری مورد نیاز نمود. نرم افزارهایی که بر اساس این تکنولوژی پیشرفته خلق می‌گردند به دلیل انعطاف‌پذیری و توسعه‌پذیری بسیار بالا در برابر تغییر در شناخت نیازها، قابلیت یکپارچگی با دیگر نرم افزارهای سازمان، دارا بودن ابزارهای نظارتی پیشرفته و هدایت گام به گام کارکنان باعث افزایش چشمگیر در بهره‌وری و کاهش هزینه‌های سازمان می‌شوند تا جایی که به گزارش گارتنر بیش از نیمی از 500 شرکت برتر دنیا نیازهای نرم افزاری خود را از طریق راهکار BPMS مرتفع می‌سازند. دو ویژگی زیر اصلی ترین ویژگیهای این راهکار می باشد:


EN

;